השתלמויות אזוריות: עיצוב תוכנה מונחה עצמים

 

באר שבע

האתר של ההשתלמות

סה"כ 56 שעות, ימי ד' אחה"צ 16:30-19:45, תאריך פתיחה 6.2.08

תאריכי ההשתלמות:

חלק ראשון: 6.2, 20.2, 5.3, 19.3, 2.4, 16.4, 30.4 (הסתיים)

חלק שני: 10.9, 17.9, 24.9, 22.10, 29.10, 12.11, 26.11

מקום ההשתלמות: תיכון אמי"ת, יהודה הלוי 2 באר שבע

אוטובוסים 6,22 מהתחנה המרכזית, מפה למגיעים מכיוון נתיבות, מפה למגיעים מכיוון קרית גת

ההשתלמות תועבר ע"י: קנל יבגני, קספו אניטה

ירושלים

 

ההשתלמות

הסתיימה

האתר של ההשתלמות (כניסה רק למשתתפי ההשתלמות)

סה"כ 28 שעות, ימי ד' אחה"צ 16:00-20:00, תאריך פתיחה 6.2.08

תאריכי ההשתלמות: 6.2, 20.2, 27.2, 5.3, 26.3, 2.4

מקום ההשתלמות: אורט גבעת רם, קמפוס האוניברסיטה העברית – מול בית בלגיה

ההשתלמות תועבר ע"י: ברנדס עפרה, פרץ אילן

תל אביב

האתר של ההשתלמות (כניסה רק למשתתפי ההשתלמות)

סה"כ 28 שעות, תאריך פתיחה: 4.6.08

תאריכי ההשתלמות:

מפגשים בימי רביעי 16:00-20:00 בתאריכים 4.6, 11.6 , 25.6 , 9.7

יום מרוכז: ראשון 13.7 בשעות 9:00-15:00

מקום ההשתלמות: מפ"ט עמל

ההשתלמות תועבר ע"י: אבני יהודה, חאג' יחיא אקת'ם, לודמר רחל, פונק שרה, קונצמן זיוה

כפר סבא

 

ההשתלמות

הסתיימה

האתר של ההשתלמות (כניסה רק למשתתפי ההשתלמות)

סה"כ 28 שעות, ימי ב' אחה"צ 16:30-19:30, תאריך פתיחה 4.2.08

תאריכי ההשתלמות: 4.2, 11.2, 18.2, 25.2, 3.3, 10.3, 17.3

מקום ההשתלמות: תיכון כצנלסון – מעבדת מחשבים 102, אז"ר 43 כפר סבא

(ליד מגדל המים, בין תיכון גלילי לתיכון הרצוג, מפה תוכלו למצוא כאן)

ההשתלמות תועבר ע"י: בר-לוי זהבית, לודמר רחל, קונצמן זיוה

טכניון, חיפה

קבוצה 1

 

ההשתלמות

הסתיימה

האתר של ההשתלמות (כניסה רק למשתתפי ההשתלמות)

סה"כ 28 שעות, ימי ד' אחה"צ 16:00-19:00, תאריך פתיחה 20.2.08

תאריכי ההשתלמות: 20.2, 27.2, 5.3, 19.3, 26.3, 2.4, 28.5

מקום ההשתלמות: המחלקה להוראת המדעים, טכניון, חיפה

ההשתלמות תועבר ע"י: אבן חיים שמעון, כהן דורית, ליקרמן דורית

טכניון, חיפה

קבוצה 2

האתר של ההשתלמות (כניסה רק למשתתפי ההשתלמות)

סה"כ 28 שעות, תאריך פתיחה 28.5.08

תאריכי ההשתלמות:

מפגשים בימי רביעי 16:00-19:00 בתאריכים 28.5, 11.6, 25.6, 9.7

ימים מרוכזים 9:00-14:00 בתאריכים 13.7, 14.7

מקום ההשתלמות: המחלקה להוראת המדעים, טכניון, חיפה

ההשתלמות תועבר ע"י: וגנר שרה, עבאס סאמח, שפרלינג אהובה